Skål i sterlingsilver

147253

SKÅL, VAS, sterlingsilver, stämplade 1987-88, signerade Harry, skålens höjd 7, diameter 13 cm, vikt ca 477 g

Silver

Skål i sterlingsilver

Budhistorik (7 bud)
423029
2 800
423115
2 800
423029
422885
421603
450

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.