Erland Cullberg olja

147249

CULLBERG, Erland (1931-2012): Komposition, monogramsignerad E C, olja på duk, 54x81 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (10 bud)
429201
2 600
429198
2 400
428996
429085
428996

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.