Erland Cullberg olja

147244

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, monogramsignerad E Cullberg, olja på pannå, 65x81 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

kantskador

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (22 bud)
429102
4 400
429095
4 200
429101
4 200
429095
429100
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.