Anshelm Dahm oljemålning

147240

DAHL, Anshelm ( född 1897-1964): Höstlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 58x94 cm

Konst, Måleri

Anshelm Dahm oljemålning

Budhistorik (9 bud)
425477
1 900
425512
1 800
425477
1 700
425427
1 600
422277

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.