Severin Nilson oljemålning

147239

NILSON, Severin (1846-1918): Motiv från Dalarna, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 63x99 cm

Konst, Måleri

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (38 bud)
425644
8 600
425643
8 400
425638
8 200
425642
8 200
425638
7 400

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.