Jean David-Balay oljemålning

147235

DAVID-BALAY, Jean (XIX-XX): Soldat till häst på landsväg, signerad och daterad J. David de Sauzéa 1884, olja på pannå, 22,5x17 cm

Konst, Måleri

Jean David-Balay oljemålning

Budhistorik (5 bud)
425791
1 300
425527
419723
750
418788
418187

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.