Otto Hesselbom oljemålning

147231

HESSELBOM, Otto (1848-1913): Parklandskap, signerad Hesselbom, olja på duk, 29x21 cm

Dukskador, uppfodrad

Konst, Måleri

Otto Hesselbom oljemålning

Budhistorik (16 bud)
425960
6 400
425968
6 200
425960
6 000
425966
6 000
425960
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.