Marianne Lindberg De Geer litografi

147190

LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): "Jag tänker på mig själv", signerad ML De Geer, 21/100, litografi, 40x25 cm

Budhistorik (9 bud)
425871
700
425862
650
420867
600
420867
550
420037
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.