Olle Nyman färglitografi

147165

NYMAN, Olle (1909-1999): Komposition, färglitografi, signerad Olle Nyman-65 PT, 50x35 cm

Olle Nyman färglitografi

Budhistorik (13 bud)
424651
422557
750
422164
700
422556
700
422164
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.