Fernand Legèr färglitografier

147142

LEGÈR, Fernand (Frankrike 1881-1955):(2 blad), Ur Cirque, 1950, osignerade färglitografier, upplaga 300 ex., 42x32 cm, färgerna blekta, gulnad, Litteratur: Saphire

Fernand Legèr färglitografier

Budhistorik (2 bud)

425412
423373

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.