Istvan Szönyi oljemålning

147130

SZÖNYI, Istvan(1894-1960 Ungern): Stilleben med citroner, signerad och daterad 1920, olja på duk, stämpelmärkt a tergo, 29x39 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Istvan Szönyi oljemålning

Budhistorik (23 bud)
425753
16 000
425778
15 500
425753
13 500
425773
13 000
425753
12 500

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.