Takarmatur Karl Johan

147114

TAKARMATUR, 1800-tal, Karl Johan, för 6 ljus, bronserad och lackerad plåt, höjd ca 70 cm

Skador, 3 ljusmanschetter saknas

Belysning, Ljuskronor

Takarmatur Karl Johan
Budhistorik (12 bud)
422643
3 200
423265
422643
2 800
423264
2 600
422643
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.