Carl Fredrik Reuterswärd litografier

147107

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (4) Porträtt: David Hockney, Jasper Johns, Andy Warhol, Leonardo-un condottiero, signerade och numrerade CFR, litografier, bladstorlek 46x40 (3) - 69x59 (1) cm; oramade

Budhistorik (1 bud)

415846
2012-09-06 12:27:55

2012-09-13 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.