Carl Fredrik Reuterswärd blandteknik

147103

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd -95, blandteknik/akvarell på papper, bladstorlek 42x30 cm; oramad

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

424570
424569
950
423595
450
415850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.