Carl Fredrik Reuterswärd blandteknik

147101

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd -95, blandteknik/akvarell på papper, bladstorlek 30x21 cm; oramad

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

424992
500
416083
415849

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.