Carl Fredrik Reuterswärd blandteknik

147100

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och daterad CFR -95, blandteknik/akvarell på papper, bladstorlek 30x42 cm; oramad

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
424228
418449
416164
416163
750
415848
450

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.