Carl Fredrik Reuterswärd blandteknik

147098

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd -95, blandteknik/akvarell på papper, bladstorlek 52x81 cm; oramad

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

424382
2012-09-13 11:36:38
500

2012-09-13 kl 14:42
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.