Olle Baertling färgserigrafi

147077

BAERTLING, Olle (1911-81):"Univers eb formation" 1951-68, signerad och numrerad Baertling 176/300, färgserigrafi, 17x19 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (16 bud)
425048
3 800
425040
3 600
425002
3 400
425039
3 400
425002
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.