Thorenberg olja

147070

THORENBERG, J, Stilleben med rotfrukter, signerad J. Thorenberg 45, olja på duk, 60x74 cm

Konst, Måleri

Thorenberg olja

Budhistorik (6 bud)
425618
600
425526
550
422200
500
419721
450
422198

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.