Hasse Andersson oljemålning

147068

ANDERSSON, Hasse (1926-2003): Änder, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, 83x100 cm

Konst, Måleri

Hasse Andersson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

424801
1 400
424800
416259
700

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.