Hasse Andersson olja

147067

ANDERSSON, Hasse (1926-2003): Gäss, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, 80x63 cm

Konst, Måleri

Hasse Andersson olja

Budhistorik (2 bud)

416261
416260
950

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.