Olle Nyman collage

147066

NYMAN, Olle (1909-1999): Stilleben, collage, 105x87 cm;
PROVENIENS: Berns Salonger, Arne Edfeldt

Glasskador, spricka

Konst, Måleri

Olle Nyman collage
Budhistorik (16 bud)
424979
6 000
424978
5 800
424977
5 600
424976
5 400
424975
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.