Axel Olson olja

147065

OLSON, Axel (1899-1986): "Fönster mot havet", signerad Axel Olson, olja på pannå, 17x46 cm

Konst, Måleri

Axel Olson olja

Budhistorik (13 bud)
424485
6 400
424422
6 200
424422
6 000
423388
3 600
420465
3 400

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.