Skulptur av Wilhelm Zwick

147041

ZWICK, Wilhelm (verksam 1930-tal): Ryttare till häst, försilvrat gjutdods, Kaiserzinn, signerad W. Zwick, total längd 46 cm

Diverse, Konst

Skulptur av Wilhelm Zwick

Budhistorik (9 bud)
418797
10 500
422985
10 000
418797
9 200
422984
9 000
418797
8 200

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.