Anders Samuelsson färglitografi

146972

SAMUELSSON, Anders (född 1943): Kvinnliga modeller, signerad A. Samuelsson, färglitografi, 52x39 cm

Budhistorik (4 bud)

424807
450
423721
417983
417075

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.