Bengt Walllberg kompositioner

146970

WALLBERG, Bengt (1931-2004): (2 st) Kompositioner, signerade och daterade Wallberg, blandteknik, 19x16 resp. 20x17 cm

Konst, Måleri

Bengt Walllberg kompositioner

Budhistorik (9 bud)
424806
424843
424806
424641
850
424501

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.