Damarbetsbord sengustavianskt

146967

DAMARBETSBORD, sengustavianskt stockholmsarbete i C.D.Ficks art, fanerad med mahogny, lister och beslag i mässing, tre lådor med inredning, höjd 76, 73x38 cm

Smärre fanerskador och lagningar, beslagkompletteringar, fothylsor saknas

Damarbetsbord sengustavianskt

Budhistorik (3 bud)

425792
5 200
425327
5 000
424211

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.