Ljuskrona 1800-tal förgylld

146958

LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, för 18 ljus, höjd 120 cm

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona 1800-tal förgylld

Budhistorik (16 bud)
423859
12 000
423857
11 500
423850
11 000
423848
10 000
423843
9 800

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.