Målning 1900-tal

146956

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bolinders verkstäder - Klara sjö, signerad och daterad Ströander (G) -33, olja på duk, 53x59 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Målning 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
423934
1 600
418930
418930
422733
418930

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.