Stilleben 1900-tal

146951

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad och otydligt daterad, 99x79 cm

Konst, Måleri

Stilleben 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
423911
1 300
423710
423904
423710
750
423644
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.