Karin Borgström oljemålning

146946

BORGSTRÖM, Karin (1903-87): Landskap, signerad, olja på duk, 29x100 cm

Konst, Måleri

Karin Borgström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

423328
417657

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.