Albert van Dijck kustlandskap

146939

van DIJCK, Albert (1902-51): Kustlandskap, sign. A v Dijck, olja på duk, 40x50 cm

Obetydliga små hål i duken

Konst, Måleri

Albert van Dijck kustlandskap

Budhistorik (9 bud)
420903
3 400
420901
420900
420899
420898
500

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.