Hilma af Klint olja

146937

KLINT AF, Hilma (1862-1944): Sittande flicka, signerad och daterad H af Klint 87, olja på duk, 64x53 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Hilma af Klint olja

Budhistorik (41 bud)
424747
29 000
424745
28 000
424744
27 000
424742
26 000
424739
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 799 EUR, 3 178 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.