Picasso litografi

146923

PICASSO, Pablo (1881-1973): efter, "Le Bouquet", signerad i trycket, litografi, 64x50 cm

Picasso litografi
Budhistorik (22 bud)
423876
3 600
423869
3 400
423867
3 200
423785
423779
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.