Bengt Böckaman litografi

146920

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): Stadsmotiv, signerad och daterad Bengt Böckman -74, 142/175, färglitografi, 50x60 cm

Bengt Böckaman litografi

Budhistorik (1 bud)

422712
2012-09-11 21:56:57

2012-09-12 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.