Bengt Böckman provtryck

146916

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): Drycker, signerade Bengt Böckman -74, provtryck, färglitografier, 50x40 cm

Bengt Böckman provtryck

Budhistorik (2 bud)

423356
414759

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.