Sven Lidberg färglitografi

146914

LIDBERG, Sven (1929-2009): Städerskan, signerad Sven Lidberg, färglitografi, 29x23 cm, med dedikation

Sven Lidberg färglitografi

Budhistorik (4 bud)

424497
450
424474
424461
417084

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.