Sven Lidberg färglitografi

146913

LIDBERG, Sven (1929-2009): Fransk torghandel, signerad Sven Lidberg, PT, färglitografi, 48x35 cm, med dedikation

Sven Lidberg färglitografi

Budhistorik (3 bud)

424652
650
424379
550
415807
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.