Harald Sallberg ölandsmotiv

146879

SALLBERG, Harald (1895-1963) (3st): Motiv från Öland, 2 etsningar och 1 tusch, signerade och daterade, varierande mått

Konst

Harald Sallberg ölandsmotiv

Budhistorik (19 bud)
423496
1 400
422545
1 300
423479
422545
423478

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.