Spelbord i mahogny

146871

SPELBORD, 1800-tal, mahogny, höjd 79, 89x44 cm

Repor, slitage

Spelbord i mahogny

Budhistorik (12 bud)
423506
1 700
423491
1 600
420605
423490
1 400
420605
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.