Einar Jolin blandteknik

146854

JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv med fåglar, blandteknik, signerad och daterad Einar Jolin Aug 1958, 24x44 cm

Konst

Einar Jolin blandteknik

Budhistorik (9 bud)
424583
424581
2 600
424580
2 400
424579
424336

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.