Roland Svensson färglitografi

146843

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarkväll Tornö", Möja, signerad Roland S, färglitografi, 356/360, 49x41 cm

Diverse, Konst, Grafik

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (16 bud)
423028
2 600
422667
2 400
422309
422229
422229
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.