Einar Jolin färglitografi

146841

JOLIN, Einar (1890-1976): Landskap med hjortar, signerad Jolin 249/360, färglitografi, 46x56 cm

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (6 bud)
422592
700
422473
650
422473
450
419925
419384

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.