Einar Jolin färglitografi

146840

JOLIN, Einar (1890-1976): Isprinsessan-Kungsträdgården, signerad Jolin, 249/360, färglitografi, 45x55 cm

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (21 bud)
423720
1 900
423643
1 800
423578
1 700
423642
1 700
423578
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.