Taklampa

146836

TAKLAMPA, med vit glaskupa, 1930/40-tal, höjd 87 cm, diameter ca 35 cm

Kantnagg samt slitage på armen

Belysning, Taklampor

Taklampa
Budhistorik (8 bud)
419881
650
422448
600
419881
550
422441
500
419881
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.