Sven Erixson litografi

146833

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): (2) "Norrsken" och "Trolltrumma", 1967, signerade X:et, HC, färglitografier, 32x31 resp 17x25 cm

Sven Erixson litografi

Budhistorik (23 bud)
428054
1 600
428052
428051
1 400
428032
1 300
428050
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.