Sven Erixson litografi

146827

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Mimaroben" - motiv från operan Aniara, signerad, S Erixson, 185/260, färglitografi, 39x46 cm

Sven Erixson litografi
Budhistorik (15 bud)
427342
427816
427342
427148
427148
850

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.