Sven Erixson litografi

146822

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Gamla Katarinahissen"- Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 150/350, färglitografi, 49x24 cm

gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Sven Erixson litografi
Budhistorik (19 bud)
427867
1 700
420984
1 600
427860
1 600
420984
427859
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.