Clara Montalba oljemålning

146797

MONTALBA, Clara (1842-1929): Kronhjort, signerad o daterad Clara Montalba 187?, olja på duk, 36x29 cm

Krackeleringar, dukslitage efter ram

Konst, Måleri

Clara Montalba oljemålning

Budhistorik (1 bud)

414754
2012-09-05 10:10:59
450

2012-09-12 kl 19:30
Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.