Gunnar Norrman etsningar

146790

NORRMAN, Gunnar (1912-2005) (2): "Fjällsluttning" och sydländsk stadsbild, signerade och daterade 1948 resp 1951, 5/20 resp. 7/30, torrnål, 20x27,5 resp. 20x31 cm

Gunnar Norrman etsningar

Budhistorik (5 bud)
420769
420768
420767
700
420766
500
416254

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.